Treningi masters

Chcesz spróbować czegoś nowego? Zmienić formę swojego dotychczasowego hobby?

Jeśli już wiesz, że pływanie to właśnie ta dyscyplina, której chciałbyś poświęcić swój czas i energię. Chciałbyś doskonalić umiejętności techniczne w dążeniu do poziomu wyczynowych pływaków. Lubisz wysiłek fizyczny i zdrową rywalizację sportową, to nasze treningi są skierowane właśnie do Ciebie.

Celem naszych zajęć jest nauczanie umiejętności technicznych na poziomie wyczynowych pływaków. Systematyczne podnoszenie wydolności i sprawności organizmu. U nas będziesz mógł wspólnie z grupą osób dzielących tą samą pasję, czerpać mnóstwo przyjemności ze wspólnych treningów i sukcesów.

Przekroczenie "granicy", pokonanie własnych słabości, coś co wydawało się odległe, a nawet niemożliwe, okazuje się dostępne na wyciągniecie ręki! Zapewniamy opiekę trenerów, zajęcia w wodzie, a jeśli będzie zainteresowanie to również na lądzie, wyjazdy na zawody krajowe i zagraniczne.

Każdy, kto zasmakuje treningu w grupie, wspólnego dążenia do celu, odrobiny rywalizacji, poczuje na nowo przypływ energii i przekona się, że "Sukces jest efektem, a celem jest rozwój!"