Aktualności

Otwieramy się... dla Was!

18.03.2017

Z dnia na dzień, jest Was – naszych klientów - coraz więcej. Systematycznie rosnąca frekwencja ogromnie nas cieszy, dlatego od 21 marca br., wydłużamy czas otwarcia basenu sportowego.

We wtorkiśrodyczwartki i piątkibasen sportowy naszej pływalni będzie otwarty już od godz. 6:00 rano. Część rekreacyjna, będzie udostępniana jak do tej pory, czyli od godziny 7:00 rano.

 


Dlaczego postanowiliśmy wydłużyć godziny otwarcia części sportowej?

Po sześciu latach od otwarcia, Aquapark odnotowuje rekordy popularności, co przekłada się na frekwencję i brak wolnych torów. Sygnalizowaliście nam, że ze względu na lekcje pływania i inne odbywające się na basenie sportowym zajęcia, nie zawsze mogliście swobodnie korzystać z tej części Aquaparku. W efekcie, na basenie bywało czasem tłoczno. Właśnie dlatego, podjęliśmy decyzję o zmianie godziny otwarcia basenu sportowego, już od godz. 6:00 rano. Chcemy, aby ta zmiana umożliwiła Wam skorzystanie z basenu już z samego rana, swobodnie i bez przeszkód.

Jeśli nowe godziny funkcjonowania się sprawdzą, planujemy kontynuować to rozwiązanie od września – deklaruje prezes Aquaparku Paweł Ławniczak. - Mamy nadzieję, że zmiana godzin otwarcia basenu sportowego w pełni zadowoli naszych klientów.

 


Wzrost frekwencji w Aquaparku

W ostatnich latach, znacznie zwiększyła się liczba dzieci korzystających z pływalni i zajęć nauki pływania. Powstała sekcja „Masters”, odbywają się zajęcia Hydrocyclingu, Aqua Aerobiku, odnotowujemy też coraz większe zainteresowanie ze strony wągrowieckich seniorów.

Zaobserwowaliśmy również znaczny, tygodniowy wzrost frekwencji – z 3 500 osób do 4 500 osób.Odnotowaliśmy też rekordowo dobry wynik finansowy, gdyż o 240 tys. zł lepszy od wyniku w roku 2015. W ubiegłym roku, Aquapark odwiedziła niespotykana dotąd liczba 181 037 osób. Dzięki temu, przychody netto spółki wzrosły do największego w jego historii poziomu, ponad 2,07 mln zł.

Wasze oczekiwania co do naszej oferty rosną, dlatego postanowiliśmy wyjść im naprzeciw. Nowe godziny otwarcia basenu sportowego będą obowiązywać do 16 czerwca tego roku, czyli do przerwy technologicznej, która została zaplanowana w dniach 19 – 30 czerwca br.

Zapraszamy!